Müşterisi Hazır İşler

müşterisi hazır işler
müşterisi hazır işler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendi işini kurmak herkesin hayalidir. Ancak ilk adımı atmak bir yana adımın nereye atıldığı çok önemlidir ve iyi araştırılmalıdır. Bilinmeden ve araştırılmadan yapılan yatırımlar, kurulan işler zarara neden olabilmekte ve istenilen sonucu verememektedir. Bu durum çok olasıdır ve birçok kişi bu nedenle ilk girişimlerinde başarısız olmaktadır. Bu nedenle müşterisi hazır işler tercih etmek, başarı şansını oldukça yükseltmektedir. Alıcısı hazır işler, kurulacak işten ne kadar kazanç sağlayacağını aynı zamanda ne kadar başarı sağlama potansiyeli olduğunu önceden gösterir. Şimdi kısa sürede para kazandıran alıcısı hazır işler neler beraber inceleyelim…

Makale Yazarlığı

Dijital dünyanın bu kadar hızla geliştiği bir dönemde elbette internete yatırım yapmak ve bu alanda gelir sağlamak çok daha kolay olacaktır. İnternet üzerinden gelir kazanmanın en hızlı ve güzel yollarından bir tanesi makale yazmaktır. Bu alanda güzel bir ekip kurarak, çok az maliyet ile işinizi kurabilirsiniz. Eğer bu alanda azda olsa bilginiz var ve ben yapabilirim diyorsanız, emek vererek güzel bir ekip kurabilir ve çok kısa zaman içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda en büyük gideriniz çalışanlarınıza olacaktır. Yazılan makalelerde kazançlarınızın belli bir kısmı ekibinizin maaşına gidecek kalan kısmı ise direk sizin kazancınız olacak. İnternet ortamında kurulan bir iş olduğu için, diğer işlere oranla gideriniz çok daha az olacak ve gideriniz başladığı anda gelirinizde olmaya başlayacak. Sipariş aldıkça yazarlarınıza para ödeyeceksiniz aynı zamanda kazanacaksınız.

Mutlaka Okuyun: Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

İnstagramdan Satış Yaparak Para Kazanma

İnstagramdan para kazanmak aslında oldukça kolaydır. Bir miktar birikiminiz var ve alıcısı hazır işler arıyorsanız, instagram üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz. Kadın giyim ürünleri, aksesuarlar, araç parçaları ve dekorasyon ürünleri gibi birçok alanda satış yapabilirsiniz. Aklınızda çok satılacağını düşündüğünüz bir ürün varsa bunu pazarlamak için instagram kullanabilirsiniz. Birikiminiz ile, instagram hesabından sponsor reklam vererek takipçi sayınızı yükseltmeniz yeterlidir.

Mutlaka Okuyun: İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır?

İnstagramdan para kazanma yolları ararken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Satış yapacağınız ürünlerde sponsor reklam çıkmanız gerekmektedir. Örneğin, ayakkabı satacaksanız, güzel fotoğraflanmış güzel bir modelinizi paylaşıp, bu ayakkabı modeli üzerinden sponsor reklam çıkmanız gerekmektedir. Böylelikle direk satış yapacağınız hedef kitlede takipçileriniz olur. Sahte takipçi satın alma gibi hatalara bulaşmamanızı öneririm. Bu şekilde her zaman kısa zamanda para kazandıran işler kurabilirsiniz.

Otomatlar, Alıcısı En Kolay İş İmkanı

Kısa zaman içerisinde kendi işinizi kurmak ve hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız, otomatları düşünebilirsiniz. Otomatlar, içerisinde hazır yiyecek ve ürünler bulunduran, kalabalık ortamlara koyulan ve hızlı bir şekilde alışveriş imkanı sunan makinelerdir. Bu makinelerin en büyük avantajı kalabalık mekanlarda bulunmasıdır. Böylelikle herkes görmekte ve konulduğu andan itibaren para kazanmaya başlamaktadır.

İçecek otomatı, yiyecek otomatı, kola otomatı ve araç paspas otomatı gibi birçok ürün içeren otomatlar bulunmaktadır. Müşterisi hazır işler için otomat kurmaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. En önemlisi ise otomatı nereye kuracağınız. Bunun için en uygun mekanlar okullar, hastaneler, askeri yerler ve AVM’ ler olmaktadır. Bu tarz yerler ile görüşüp anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Ayrıca satın alacağınız otomat makinesinin kalitesinin de iyi olması şarttır. Sürekli arıza çıkaran otomatlar başınızı çok ağrıtır.

Evde Para Kazandıran İşler

Müşterisi hazır işler yapmak isteyenler, bu isteklerini evinde gerçekleştirebilir. İlla bir mağaza kurmaya veya gerçekte bir işyerinizin olmasına gerek yok. Evde iş imkanı son dönemlerde oldukça popüler olmaya başladı. Özellikle ev hanımları için oldukça güzel iş fırsatları doğmaktadır. Evinizde, internet üzerinden satışlar yapabilir, örgüler, sabunlar ve doğal ürünler üreterek bunları sosyal medyadan satabilirsiniz. Buna ek olarak bir e-ticaret sitesi kurarak, satışlarınızı N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Amazon gibi yerlerde sanal mağazanızı kurarak satışlar yapabilirsiniz.

Yukarıdaki örnekleri inceleyerek evde para kazandıran işler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olursunuz. Ne iş yapacağınıza karar verdikten sonra çalışmalara hemen başlayarak kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kiralama İşleri

Araç, bisiklet ve şarjlı scooter gibi ürünleri kiralama işi oldukça getirili olacaktır. Araç kiralama nerede olursanız olun iş yapar. Ancak bisiklet ve şarjlı scooter gibi araçlar almak istiyorsanız, bu işi en çok tatil ve kalabalık mekanlarda yapabileceğinizi unutmayın. Yazları tatil ve deniz mekanlarına geçici olarak gidebilir ve bu tarz işler yapabilirsiniz. Getirisi oldukça iyi olacaktır. Artık bu tarz araçlar oldukça popüler olmaya başladı. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Eğer bütçeniz uygunsa taşıma araçları satın alarak büyük firmalara kiralama yapabilirsiniz. Kargo şirketlerine ve kuryelere satın aldığınız araçları kiralayarak, aylık güzel gelirler elde etmeniz mümkündür. Bu firmalara vereceğiniz araçlarınızın çok temiz olmamasına dikkat ediniz. Arıza çıkartmayan bir araç olması yeterli. Kiraladığınız aracın sadece yakıt gideri firmaya ait olur. Bakımı ve arızaları sizi ilgilendirecek bir durumdur.

Fabrikalara Üretim Yapmak

Fabrikaları, küçük iş yerlerinin ve hatta marketlerin ihtiyaçlarına uygun üretimler yapabilirsiniz. Peki, ne üretebilirim?

 • Süs eşyaları
 • Nikah şekerleri ve tepsi süslemesi
 • Oyuncaklar
 • Ahşap el emeği yapılar, aksesuarlar
 • Anahtarlıklar
 • Organik ürünler

Mutlaka Okuyun: Evde Paketleme İşi

Bu üretimlere hazır alıcılar bulmak oldukça kolaydır. Firmalar ve yetkililer ile iletişime geçip, iş birliği yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Kısa zamanda, üretim yapabileceğiniz bir firma bulabilirsiniz.

Organik Ürün Yetiştiriciliği

Neredeyse yediğimiz her şeyde hormon bulunmaktadır. Tarım ilaçları ve olması gerekenden daha çabuk yetiştirilen gıda ürünleri her gün masamızı donatıyor. Bu nedenle organik gıdalara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Organik ürünler üreterek bunları dilerseniz kendiniz satabilir veya mahallenizdeki bakkal ve marketlere satarak dolaylı yoldan müşteriler bulabilirsiniz. Kendiniz satarsanız daha çok kazanırsınız. Organik olarak üretebileceğiniz ürünleri listeleyelim…

 • Organik saç boyası
 • Organik tavuk
 • Organik elma sirkesi
 • Organik gübre
 • Organik hindistan cevizi yağı
 • Organik yumurta
 • Organik bal
 • Organik zeytinyağı
 • Organik şampuan
 • Organik bebek tarhanası
 • Organik hemşin çayı
 • Organik tohum
 • Organik sebzeler

Organik ürünleri sosyal medya dahil birçok yerden satmanız mümkündür. Sosyal medya ve interneti kullanırsanız çok daha fazla kişiye ulaşıp satmanız mümkündür. Ancak çevrenizi de kullanarak büyük satış rakamlarına ulaşabilirsiniz. Organik ürün satışı için, bakanlıktan bazı izinler almanız gerekebilir. Bu her üründe geçerli olmasa da, satış rakamlarını büyüdüğünde ve işinizi daha iyi yerlere getirmek istediğinizde gerekli olacaktır.

Organik yumurta yetiştirmek istiyorsanız, kuluçka makinesi için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.

Gezerek Müşteri Bulun

Gezerek, alıcısı hazır işler yapabilirsiniz. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu alanlara yönelmeniz gerekmektedir. Araçlar ile alakalı modifikasyonlar, kaplamalardan evde halı koltuk temizliğine kadar birçok iş yapılabilir. Öncelikle listeler halinde bu işleri sıralayalım sonra açıklamalarına geçelim.

 • Evde koltuk yıkama ve temizleme
 • Araç direksiyon kaplama
 • Araç far temizleme
 • Araç aksesuar ve ışıklandırma yapma
 • Ev, eşya boyama ve yenileme
 • Çim biçme ve bahçe bakımı
 • Kulübe, barbekü yapımı

1: Evde Koltuk Yıkama ve Temizleme

Birçok kişinin evinde bulunan koltuklar yıkanmaz ve temizlenmez. Taşıması götürmesi mümkün olmamaktadır. Götürülse bile yıkanacak yer bulması oldukça zordur. Bu nedenle evlere koltuk yıkama ve temizlemeye gitmek oldukça mantıklı bir iştir. Eğer müşterisi hazır işler istiyorsanız mutlaka bunu düşünün. Aracınız varsa ıslak kuru çekme yapan bir süpürge ve polisaj makinesi size yeterli olacaktır. Sosyal medya üzerinden reklam ve paylaşım yaparak aynı zamanda çevrenizden başlayarak hemen para kazanabilirsiniz.

Alıcısı hazır işler. Evde Koltuk Temizleme. Resimde kullanılan ürün polisaj makinesi

Polisaj makinesi ucuna fırçalı bir aparat takmanız gerekmektedir. Koltuk veya temizlenecek olan eşyaya temizleme ilacı sıktıktan sonra polisaj makinesi ile hemen fırçalayıp sonrasında süpürge ile çekmeniz yeterli olacaktır. Basit ve zahmetsiz bir iştir. Ayrıca temizleme ilacını kaliteli ürünlerden tercih etmeniz önemlidir.

2: Araç Direksiyon Kaplama

Neredeyse her evde araba bulunmaktadır. Erkeklerinde arabasına olan ilgisi oldukça fazladır. Direksiyon araçlarda en çok yıpranan kısımdır. Bu nedenle direksiyon kaplama hizmeti verebilirsiniz. Alıcısı fazla olan işlerden sadece bir tanesidir. Araçlara uygun direksiyon kaplama malzemesini toptan satın alarak, çevrenizden başlayarak hizmet verebilirsiniz. Kişinin evine kadar gidip hizmet vermeniz bu işi cazip ve avantajlı kılan en büyük özelliğidir. Bu nedenle çok fazla iş almanız mümkündür.

3: Araç Far Temizleme

Araçların en çok yıpranan, sararan ve çizilen kısımları farlarıdır. Bu durum aracın aydınlatma etkisini de düşürmekte aynı zamanda görünüşünü olumsuz yönde etkilemektedir. Far temizliğini kişilerin adreslerine ve diledikleri yere giderek yapabilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. Karlı bir iş fikri istiyorsanız bunu değerlendirmenizi öneririm. Bunun için ihtiyacınız olan ürünler polisaj makinesi ve buharlı far temizleme cihazıdır.

Polisaj makinesine ince zımpara takarak öncelikle çizik ve sararmaları gidermek için zımpara atmalı sonrasında ise buharlı temizleme cihazı ile vernik etkisi yaratarak parlatmanız yeterli olacaktır. Müşterinin memnuniyeti için hassas ve güzel işçilik çıkarmak çok önemlidir. Böylelikle müşterinin çevresinden de size iş çıkabilir.

4: Araç Aksesuar ve Işıklandırma Yapma

Araçlar üzerinden yapılan bu tarz işler karlı ve bol olduğundan dolayı, bu kadar üstüne düşüyoruz. Araç aksesuarları ve ışıklandırmaları neredeyse her erkek ve araç sahibi tarafından beğenilir. Araç telefon tutucuları, far üstü animasyonlu ledler, torpido neon ledler, ayna altı ve ayak altı aydınlatmaları gibi aksesuarlar en çok tercih edilenlerdir. Bu tarz konularda eliniz yatkınsa, ürünleri elde edip çalışmaya çevrenizden başlayabilirsiniz. Daha önce bu tarz bir iş yapmadıysanız da, öğrenmesi ve uygulaması oldukça basittir. Videolar ve araştırmalar izleyerek kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

5: Ev, Eşya Boyama ve Yenileme

Boya konusunda deneyiminiz ve hevesiniz varsa bu alanda alıcısı hazır işler bulabilirsiniz. Yıpranmış eşyaları tamir ederek sıfır gibi yapabilir aynı zamanda ev tadilatı yapabilirsiniz. Birçok kişi eskiyen eşyalarını atmaktadır. Ancak çevrenizden başlayarak atılmak üzere olan eşyaları yenileyip güzel bir şekilde boyama yaparak, tekrar eve kazandırabilirsiniz. Bu şekilde dilerseniz eskileri uyguna alıp, yenileme işlemi yapıp satabilir veya evdeki eşyaları direk ev halkı için yenileyebilirsiniz. İki türlüde kazanç sağlamanız mümkündür.

6: Çim Biçme ve Bahçe Bakımı

Büyük bahçeye sahip evlerin bahçe bakımı ve çim işleri ev halkı tarafından her zaman yapılamamaktadır. Bu nedenle bu tarz işler için çalışan gerekmektedir. Bu tarz yerlerin hem bahçe bakımını hem de çim biçme işlerini yapabilirsiniz. Kendi çim biçme makinenizi almanız daha çok iş yapmanıza olanak sağlar. Çoğu yerde bu makine olmadığı için dışardan eleman aranmaktadır. Hem daha hızlı hem görsel anlamda daha güzel çim biçilir.

Bu tarz işlere çevreden başlamak çok önemlidir. Hem çok daha çabuk iş bulmak hem de adınızın ve işinizin yayılması anlamında önemli rol oynar.

7: Kulübe ve Barbekü Yapımı

Yapı alanlarında eliniz becerikli ise kulübe ve barbekü şömine yaparak karlı iş imkanı elde etmiş olursunuz. Barbeküler, müşterisi hazır işler için en uygun hazır yapı malzemelerinden birisidir. Bahçeli evlerin vazgeçilmezidir. Aynı zamanda teraslara da uygulanması mümkündür. Oldukça karlıdır, asıl getirisi işçiliğidir. Ne kadar iyi işçilik çıkartılır ise yayılma imkanı o kadar fazla olur. Tıpkı bir ustanın kusursuz ev ve çatı yapıp çok fazla kişiye yayılması gibi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Müşterisi Hazır İşler

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bakiye.org ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!