1. Anasayfa
  2. İş Yeri Açma

Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan Ürünler – İnternetten Hızlı Satılacak Ürünler

Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan Ürünler – İnternetten Hızlı Satılacak Ürünler
çinde olup türkiyede olmayan ürünler
0

Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler bulunarak, internetten veya mağazadan hızlı satışlar yapmak mümkündür. Özellikle e-ticaret yapmak isteyen kişiler, zarar etmemek ve ürünlerin elinde kalmaması için nadir bulunan ve çok satılacak ürünleri araştırmaktadırlar. Hepimizin bildiği üzere, Çin’de üretilmeyen bir şey neredeyse yok. İlk önce bu ülkelerde çok satılmaya başlayan ve popüler olan ürünler kısa zamanda ülkemizin pazarlarında yer almaktadır. Hızlı davranan girişimciler en çok kazancı sağlayanlar oluyor. Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler konusunda sizlere biraz fikir vermek istiyorum.

Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan Ürünler Nelerdir? İnternetten Nasıl Hızlı Satış Yapılır?

Çinde olup Türkiyede olmayan ürünler bularak çok hızlı satışlar ve iyi kazançlar elde edilebilir. Bu tarz ürünler arayışında olanlar genellikle internet üzerinden satış yapanlardır. İnternet üzerinden satışlar mağazalara göre daha kolay olduğundan dolayı, e-ticaret üzerinden satışları öneriyorum. Yurt dışında olup Türkiyede olmayan ürünler denildiğinde araştırma yapmak için akla ilk olarak Alibaba ve kardeşi Aliexpress gelmesi gerekiyor. Araştırmalarımızı buradan yapacağız. Bu satış platformlarında binlerce satıcı milyonlarca ürün bulunmaktadır. Alibaba sitesinde toptancılar ve üreticiler bulunurken Aliexpress üzerinden perakende satışlar yapılmakta ve mağazalar bulunmaktadır. Alibaba.com ilk tercihimiz olacak.

çinde olup türkiyede olmayan ürünler - hava kanallı araç fren diskleri
Hava Kanallı ve Delikli Spor Fren Disk Seti – Çin’de Olup Türkiye’de Olmayan Ürünler

Çinde olup Türkiyede olmayan ürünler bulmak için ilk olarak Alibaba.com sitesini ziyaret ediyoruz. Dilerseniz ana sayfada popüler ürünler arasında araştırma yapabilir veya kategori bazında aratabilirsiniz. Herhangi bir şey yazmanıza gerek yok rast gele kategorilere girmeniz yeterlidir. Sonuçta bilmediğimiz bir şey araştırıyoruz. Rastgele araç parçaları kategorisine tıkladım ve ilk sayfada karşıma hava kanallı ve delikli firen disk setleri çıktı. Bazı araç modellerinin bu şekilde diskleri mevcutken bazı araç modelleri için bu tarz diskleri bulmak çok zordur. Bunu bir kenara atalım rastgele hiç zaman harcamadan bir ürün daha bulayım.

Türkiye’de Olmayan Satılabilecek Ürünler

Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünleri liste halinde sizlere sunmak istiyorum. Biraz detaylı araştırmalar yaparak aşağıdaki ürünleri buldum. Rakip az talep çok olacak tarzda ürünler bulmak önemli. Bu ürünleri bulmak için müthiş çabalar harcamaya gerek yok. Çin sitelerinin sadece ana sayfasında gezinmeniz bile yeterli olabilir.

1: 12V Isıtıcılı Saklama Kabı

Bu zamana kadar hiç denk gelmediğim belki satılan ancak satışının çok az olduğundan emin olduğum bir ürün buldum. Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler listemizde bu kısımda araç şarjından beslenen ve yemeklerinizi sıcak tutan saklama kabı var. Oldukça pratik ve mantıklı bir ürün aslında. İnternet satışına çok uygun. Toptan getirtip reklamlar ile ürünü öne çıkartıp ciddi satışlar elde edebilirsiniz.

Araç Şarjından Beslenen Yemekleri Sıcak Tutan Saklama Kabı
Araç Şarjından Beslenen Yemekleri Sıcak Tutan Saklama Kabı

2: Diamond Kaplamalı Termoslar

Özellikle kadınlara hitap eden ve özel günlerde hediye edilebilecek tarzda diamond kaplamalı termoslar çok hoşuma gitti. Araçlara yapılan bu kaplama son dönemlerde çok popüler olmuştu. Termos satışı çok yaygın olabilir ancak bu şekilde kaplamalı termoslar hiç karşıma çıkmadı. Hemen satabileceğiniz ve neredeyse her kadının beğeneceği tarzda bir ürün.

 Diamond Kaplamalı Termoslar
Diamond Kaplamalı Termoslar

3: Sensörlü Masaüstü Çöp Kovası

Çok pratik bir ürün fikri bence. Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler listemin 3. sırasını hak ediyor. Masaüstü sensörlü çöp kovası ofisler, okullar, yönetici masaları ve daha birçok yer için çok uygun ve kullanışlı bir ürün olabilir. Benim çok hoşuma gitti. Ürünü araştırarak sizde fikir edinebilirsiniz.

 Sensörlü Masaüstü Çöp Kovası
Sensörlü Masaüstü Çöp Kovası

4: Çin İşi Çamaşır Kurutma İpi

Herkesin balkonunda hazır çamaşır ipi olmayabiliyor veya kışın balkonda kıyafetler kurutulamayacağı için evin için asmak gerekebilir. İşte tamda bu durum için üretilmiş oldukça pratik ve görsel açıdan güzel bir ürün önerisi sunuyorum. Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler arasında belki de en pratik olanı diyebilirim.

5
6

Çin’de olup Türkiye’de olmayan ürünler için sizlere çok kısa sürede biraz ürün fikri sundum. Bunun gibi yüzlerce hatta binlerce ürün fikri bulabilirsiniz. Girişimci olmak ve ticaret yapmak istiyorsanız bu tarz ürünler satarak ve ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Çinde olup Türkiyede olmayan ürünler için toptan sipariş oluşturarak, kendi markanızı bastırabilirsiniz. Böylelikle kendi markanızla satış yaparak rakiplerinizi bu ürün fikrini kullanmasını engelleyebilirsiniz. Dijital pazaryerlerinde çok satılan markası tescil edilmeyen ürünleri isteyen herkes temin ederek sizden düşük rakamlara satışa koyup sizin önünüze geçerek satışlarınızı durdurabilirler. Bu nedenle, bir marka tescil ettirmenizi ve getirteceğiniz ürünleri bu marka adı altında satışını yapmanızı öneriyorum.

[WPSM_AC id=1425]

İlginizi Çekebilir
müşterisi hazır işler

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir