1. Anasayfa
  2. Ekstra Para Kazanma Yolları

En Karlı Dolar Kazandıran Uygulamalar Nasıl Yapılır?

En Karlı Dolar Kazandıran Uygulamalar Nasıl Yapılır?
0

Dolar kazandıran uygulamalar oluşturmanın mantığı çok basit ancak kazanma kısmı zahmetli ve uğraş isteyen bir iştir. Dolar kazandıran uygulamalar yapabilmek veya herhangi bir uygulamadan dolar kazanmak için sektör dilinizin yabancı olması gerekiyor. Bunu sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağım.

Mobil uygulamalardan para kazanmak mümkün. Bir önceki yazımızda mobil uygulamalar üzerinden para kazanma hakkında bilgiler verdik ve uygulama fikirleri sunduk. Şimdi ise ilerleme ve fikirler her şey aynı. Farklı olan şey uygulamanın dili. Yani uygulamanın hitap ettiği kitle. Bir önceki yazımızı aşağıya bırakıyorum öncelikle bu konuyu inceleyin ve fikirler hakkında detaylı bilgi edinin.

thumbnail
Önerilen Yazı
İnanılmaz Mobil Uygulama Fikirleri ile Gelir Elde Etmek

Mobil Uygulamadan Dolar Nasıl Kazanılır?

Dolar kazandıran uygulamalar için yabancı dilde geliştirmeler yapmanız gerekiyor. Dolar için, bu para birimini kullanan ülke dillerine ve bölgelerine göre uygulama yazdırabilirsiniz. Örneğin yukarıdaki makalede bir uygulama fikri beğendiniz. Beğendiğiniz, yaşlıların ihtiyaç takip uygulaması olsun, Tek farkı, ismi, açıklaması ve uygulama içi kullanımlar İngilizce veya hangi dilde istiyorsanız o dilde olması gerekiyor. Bu şekilde uygulamanızın odağı İngilizce konuşanlar ve bu şekilde aratma yapanlar olacaktır.

Uygulamalardan para kazanmanın mantığı bellidir. Biz reklamlar üzerinden para kazanmaya örnek verdik. Bu reklamlar, hangi bölgeden giriş yapılırsa ona göre otomatik olarak çıkmaktadır. Amerika’dan uygulamaya giren bir kişiye Türkçe reklam gösterilmez. Kendi dilinde yabancı reklamlar gösterilir ve bu reklamdan gelen gelirde dolar üzerinden olur. Sistemin mantığı bu şekilde. Dolar kazandıran uygulamalar için çeviri yaptırabilir ve uygulamanızın dilini tamamen değiştirebilirsiniz.

Dolar Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Mobil uygulamalar üzerinden kazandığınız gelir Admob denilen sistem üzerinden takip edilir ve birikir. Admob, Adsenseye bağlıdır. Adsense ve Admob Google ikilisidir. Adsense’de kazandığınız paralar birikir, uygulama ve reklam yönetimi de Admob üzerinden yapılır. Kazancınız hangi kurda olursa olsun, o anki kur üzerinden Adsense hesabınıza TL olarak yansır. Örneğin, bir kişi reklamınıza tıkladı ve 1 dolar reklam geliri geldi. Dolar 9 TL ise Adsensenize 9 TL olarak yansır. Banka hesabınıza da TL olarak gönderilir.

Dolar Kazandıran Uygulamaların Avantajı Nedir?

Dolar kazandıran uygulamalar sayesinde ekonomik zararlardan etkilenmezsiniz. Malum dolar kurları ve TL’nin kaybettiği değer ortada. bu gibi durumlarda kazandığınız yabancı para birimlerinin hem ülkemize hem de size faydası çoktur.

Bunun dışında teknik avantajları da çok var. Ülkemizdeki reklam gelirleri TL ile aynı orantılı olduğundan, reklam veren kişiler tıklama başı kazanılacak parayı az tutuyor. Örneğin 30 kuruş tutuyor. Sizin sitenize giren bir kişi bu reklam veren kişinin reklamına tıkladığı zaman size 30 kuruş kazandırır. Aynı mantıkla US gibi ülkelerdeki reklam verenlerde 30 cent, 50 cent minimum tıklama ödenecek para belirliyor. Bu durumda kazancınızda 8-9 kat daha fazla oluyor.

Dolar kazandıran uygulamalar geliştirerek bu mantıklı gelir elde edilebilir. Bu sistem sadece uygulamalarda değil web sitelerinde de çokça tercih ediliyor. Azim ve sabırla yatırım yapıldığı sürece ilerleyen süreçlerde dolar kazandıran uygulamanız sayesinde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Çoğunuzun çaba harcamadan direk bedavadan uygulamalara üye olarak dolar kazanabilme umudunun olduğunu biliyorum. İnanın bu tarz işlerin çoğu vakit kaybıdır. Çok fazla sahte site var bu konuda. Kazançlarınızı ödemiyorlar ve apaçık duygularınızla oynuyorlar. Bu tarz sitelere üye olup vakit kaybetmek yerine gerçekten gelir elde edebileceğiniz girişimler ve ek işler peşinde koşun.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir