İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Banka
  3. İlk Kredi Kartınızı Akıllıca Kullanın

İlk Kredi Kartınızı Akıllıca Kullanın

featured

Günümüzde alışveriş yapılacak tüm alanlarda pos makinesi bulunması, neredeyse nakit kullanımını ortadan kaldırmış ve kredi kartı kullanımının ciddi oranda artış göstermesini sağlamıştır. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapmanın oldukça kolay ve kısa bir işlem olması ve kredi kartı veren bankaların müşterilerine sunmakta olduğu sayısız avantajda kredi kartı kullanımının artmasını sağlamıştır.

Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı günümüzde en sık kullanılan ödeme araçlarından biridir. Kredi kartı başvurusu yapan kişilerin sonuçlarının onaylanması halinde faydalanacağı sayısız avantaj bulunmaktadır. Kredi kartı kullanımının en büyük avantajı şüphesiz ki taksit avantajı ve harcadıkça biriken puan uygulamasıdır. Her bankanın kredi kartı başvurusu sırasında istemekte olduğu bilgiler değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kartı başvuruları mobil uygulama üzerinden, şubelerden ve cep şube üzerinden yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası kredi kartı başvuruları, SMS yolu ile, mobil şube üzerinden ve direk şube ziyareti ile kısa bir süre içinde yapılabilmektedir. Her biri farklı bir avantaj sağlayan ve kullanım koşulları değişiklik gösteren Ziraat Bankası kredi kartları için yapılan başvurular aynı gün içinde değerlendirmeye alınmakta ve bir iş günü içinde sonuçlandırılmaktadır. Ziraat Bankası, kredi kartı başvurusu sırasında banka kendi müşterilerinden herhangi bir belge talep etmemekte, müşterisi olmayan kişilerden ise nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve yeni tarihli bir fatura talep etmektedir.

Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi kartı kampanyaları, belirli dönemlerde yenilenmekte ve düzenli aralıklar ile değişiklik göstermektedir. Kişiler kullandıkları kredi kartlarına ait kampanyalardan Sms yolu ile ya da mobil bankacılık üzerinden haberdar olabilmektedir. Kampanya katılım koşullarını yerine getiren tüm kullanıcılar kredi kartı kampanyalarından faydalanabilmektedir.

Yapıkredi Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’nda kredi başvurusu, kişilere en yakın şubelerden, cep şubelerden ve SMS yolu ile yapılabilmektedir. Cep şube, mobil bankacılık ve SMS yolu ile yapılan kredi başvurularının limitleri belirli ölçüdedir ve daha geniş çaplı kredi çekebilmek için en yakın şubeye gitmek gerekmektedir. Bankaya yapılan kredi başvuruları en fazla bir gün içinde sonuçlanmaktadır. Banka kredi başvurusu sırasında kendi müşterilerinden herhangi bir evrak talebinde bulunmamakta ve banka müşterisi olmayan kişilerden kimlik belgesi, gelir belgesi, kefil gibi taleplerde bulunabilmektedir.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Sayısız avantaj ve kampanya seçeneği bulunan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu, birçok yöntem kullanılarak yapılabilmektedir. Cep şube, mobil bankacılık, online ve şube üzerinden yapılan kredi kartı başvuruları gerekli incelemeler sonucu, en fazla bir gün içinde sonuçlanmaktadır. Yanlış limit talepleri, kişilerin kredi notunun düşük olması, geçmiş dönemlerde banka ile olumsuz sorunlar yaşanmış olması, gelir beyanında bulunmamak gibi belli başlı sebepler, kredi kartı taleplerinin olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Kendilerine en uygun kampanya ve seçenekleri sunan, Denizbank kredi kartını bulmak isteyen kişiler, bankanın resmi İnternet sitesini ziyaret edebilirler. Kişilerin birçok avantaja sahip olmasını sağlayacak Denizbank kredi kartı başvurusu cep şubeden, bankanın mobil uygulaması üzerinden ve direk şubelerden yapılabilmektedir. On sekiz yaşını doldurmuş olan tüm bireyler, kredi kartı başvurusu yapabilmekte ve çağrı merkezi aracılığı ile kredi kartının teslim durumunu hakkında bilgi alabilmektedir.

Aidatsız Kredi Kartı

Kişilerin alışveriş yaparken kullandıkları en avantajlı ödeme seçeneği, kredi kartıdır. Bankalar müşterilerinin hizmetlerini kontrol etme ve yürütme karşılığı olarak, kredi kartı kullanana müşterilerinden düzenli olarak aidat almaktadır. Fakat bazı bankalar, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına aidatsız kredi kartı seçeneği sunmaktadır. Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, TEB ve İş Bankası gibi birçok bankanın sunmuş olduğu aidatsız kredi kartı seçeneği, normal kredi kartları gibi şubelerden, mobil bankacılık üzerinden ve cep şubelerden yapılabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap