İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Ekstra Para Kazanma Yolları
  3. Dlive üzerinden nasıl para kazanılır?

Dlive üzerinden nasıl para kazanılır?

featured

Dlive, yayın yapanlara hatta canlı yayınları izleyenlere, para kazanma imkanı sunmaktadır. Dlive para kazanma konusunda, rakip firmalara göre çok daha iyi imkanlar sunmaktadır. Özellikle oyun yayınlarının bulunduğu bu platform son dönemde oldukça fazla ziyaretçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Zamanla gelişip daha da büyüyeceğinden kimsenin kuşkusu yoktur.

Dlive canlı yayın izleyerek para kazanma nasıl oluyor?

Genelde yayın yapanlar ve içerik paylaşanlar bu tarz platformlarda para kazanmaktadır. Aslında izleyicilerin rolünün de büyük olduğu bu pastada, kimse izleyicilerin ne kadar önemli olduğunu anlamamaktadır. Ancak Dlive izleyerek para kazanma imkanı sunmakta ve bu özelliği ile diğer birçok platformdan ayrı tutulmaktadır.

Dlive ne kadar kazandırıyor?

Elbette yayıncılar ve içerik üreticileri kadar kazanma söz konusu değildir. Ancak ufakta olsa, izleyiciler ne kadar aktif olursa o kadar para kazanma imkanı yakalamaktadır.

İzleyicilerin aktifliği sohbet etme, bağış yapma ve içeriği paylaşma ile belirlenmektedir. Bu tarz etkileşimler ne kadar çok sağlanırsa, izleyicilerin aktifliği dolayısı ile kazandıkları parada o oranla artmaktadır.

Yayıncılara bağışlar Lino olarak gönderilmektedir. Lino bir sanal para birimidir. Komisyonsuz ve kesintisiz bağış sistemi için düşünülmüş bu yöntem oldukça mantıklıdır. Yayıncılara bağış yapmak için Lino hesabı açmalı ve cüzdan oluşturmalısınız.

Dlive para birimi ve Dlive para hesaplama için daha detaylı bilgilere sahip olmak aynı zamanda üye olmak için, bu adrese tıklayın lütfen.

Dlive 1 Lino kaç TL?

Dlive para kazanma için gerekli olan para birimi oaln Lino değeri 0.012 Dolar’a eşittir. Güncel kurları ele aldığımızda, 1 Lino kaç TL sorusunun yanıtı 10 kuruş olmaktadır. Ayrıca Dlive para hesaplama yapmak isteyen kişiler öncelikle elindeki Lino değerini 0.012 ile çarpıp, sonrasında ”Para çevirici” kullanarak dolar kısmına elde ettikleri sayıyı yazabilirler. Böylelikle hesabınızdaki güncel parayı TL cinsinden öğrenebilirsiniz.

Dlive kaliteli içerik nasıl üretilir?

Bu başlığı farklı bir konuda işlemiştik. Alternatif canlı yayın ile para kazanma isterseniz, Bigo Live para kazanma makalemi okumanızı tavsiye ederim.

Dlive üzerinden para kazanmak hatırı sayılır paralar kazanmak istiyorsanız kaliteli yayınlar yapmanız gerekmektedir. Güzel hoş sohbetler veya en çok tercih edilen oyun videoları yayını yapabilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir oyunun videosunu çekmeniz, hem kaliteli içerik üretmeniz hem de sıkılmadan saatlerce yayın yapmanız için çok önemlidir. Yaptığınız işten ne kadar zevk alırsanız o kadar iyi işler ortaya çıkartırsınız. Bu durum bütün platformlar için geçerlidir.

Dlive mı Twitch mi?

Twitch en çok bilinen yayın platformudur. Dünyanın her tarafından yayıncılar bulunmakta ve milyonlarca ziyaretçisi bulunmaktadır. Twitch para kazanma mantığı aynı şekilde bağış ile olmaktadır. Para birimleri komisyon oranları ve bağış sistemleri farklıdır. Ancak Haziran 2011 yılında kurulmuş olmasının yanı sıra, döneminin ilk canlı yayın platformu olduğundan, büyük ilgi ile karşılandı ve her geçen yılda çok gelişti.

Dlive 2017 yılının son aylarında yayına girdi. Özellikle Türkiye’deki kullanıcıları çok önemseyen ve güzel fırsatlar sunan yapımcılara sahiptir. Daha yeni bir platform olmasına rağmen müthiş bir yükselme ile devam etmektedir. Komisyonsuz ve kesintisiz bağış sistemi, kendilerini özel kılmaktadır. Ayrıca kullandıkları altyapı çok hızlı ve farklı bir sistemdir. Bu nedenle yayınlar çok kaliteli akıcı ve kesintisiz izlenebilmektedir. Ayrıca altyapıları, diğer platformlara göre daha masrafsız ve giderleri düşük olmaktadır. Buda yayıncıların ve izleyicilerin kazançlarına olumlu yönde yansımaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir