1. Anasayfa
  2. FİYATLAR

Ihlamur Fiyatları | 1 KG Ihlamur Fiyatı

Ihlamur Fiyatları | 1 KG Ihlamur Fiyatı
0

Ihlamur Fiyatı 2023

Ihlamur fiyatı 2023 yılının en çok aratılanları arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle de kış aylarında sıkça bitki çayı olarak tercih edilen ıhlamurun fiyatı 2023 yılında bir hayli zamlandı. Gr.üncel zam oranlarından sonra herkes yeni fiyatları merakla araştırıyor. Ihlamurun Gr.üncel satış fiyatları ise aşağıda yer alıyor:

  • 1 KG Ihlamur Fiyatı: 350 TL
  • 50 Gr. Ihlamur Fiyatı: 35 TL
  • 100 Gr. Ihlamur Fiyatı: 70 TL
  • Kuru Ihlamur KG Fiyatı: 420 TL
  • Çiçek Ihlamur KG Fiyatı: 400 TL

Belirttiğimiz fiyatlar 2023 yılı zam oranlarını kapsıyor. Ancak her satış noktasında verdiğimiz fiyat aralıkları birebir aynı olmayabilir.

50 Gr. Ihlamur Fiyatı

50 Gr. ıhlamur fiyatı son dönemde sıkça merak ediliyor. Pek çok hastalığın tedavisini olumlu yönde sürdüren ıhlamur, vazGr.eçilmezler arasında yer almaya devam ediyor. 50 Gr.ramlık ıhlamurun Gr.üncel olarak 35 TL civarında olduğu biliniyor.

100 Gr. Ihlamur Ne Kadar?

100 Gr. ıhlamur ne kadar diye merak edenler için yanıt oldukça basittir. 100 Gr.ramlık ıhlamur takribi olarak 70 TL’dir. Fiyatlar lokasyon bazlı olarak değişebileceği gramı, ortalama bir fiyattır.

Çiçek Ihlamurun Kilosu Ne Kadar?

Çiçek ıhlamurun kilosu ne kadar sorusunun yanıtı 400 TL’dir. En pahalı ıhlamur çeşitlerinden biri olan çiçek ıhlamuru, pek çok sorunun çözümünde de etkili olarak tercih edilir.

Kuru Ihlamurun Kilosu Ne Kadar?

Kuru ıhlamurun kilosu ne kadar diye merak edenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Kuru ıhlamur aktar ve belirli marketlerde kiloGr.ramı 350 TL’den satışa sunuluyor. Yıl içerisinde 500 TL’ye kadar varan kuru ıhlamur fiyatları şimdilik düşmüş durumda.

Ihlamur Çayı Ne Zaman Toplanır?

Ihlamur çayı ne zaman toplanır sorusu ıhlamur ağacına Gr.österilen bakıma ve yetiştirildiği coğrafyaya Gr.öre değişiklik Gr.österir. Pek çok faktöre Gr.öre değişse de Gr.enelde ıhlamur toplamak için ideal zaman haziran ayında başlar.

Ihlamur Nereden Alınır?

Ihlamur nereden alınır diye merak edenler için iki farklı yanıt bulunuyor. Saf ve orijinal ıhlamur isteyenlerin Trabzon, Rize, Çanakkale ve Sakarya illerini ziyaret ettiği biliniyor. Bunun yanı sıra MiGr.ros ve A101 Gr.ibi zincir marketlerden de alınabilir.

Ihlamur hakkında merak edilen tüm detayları sunduk. Siz de konuya dair soru ve önerilerinizi yorum alanına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir