1. Ana Sayfa
  2. FİYATLAR

Bim Yumurta Fiyatları 2022 – Bim 15li, 30’lu Yumurta

Bim Yumurta Fiyatları 2022 – Bim 15li, 30’lu Yumurta
0

Bim Yumurta Fiyatları 2022

BİM Marketler Zinciri kapsamında enflasyon oranlarının yükselişe geçmesiyle fiyatı en çok merak edilen ürünler arasında yumurta da gösterilmektedir. Özellikle sabahların vazgeçilmezleri arasında gösterilen temel gıda ürünü için uygun fiyatlandırmaların oluşması sağlanmaktadır.

Bu noktada BİM, yurt genelinde yer alan milyonlarca müşterisi için en uygun fiyat garantisi sunulan yumurtalar satışa sunulmaktadır. Hal böyle olunca BİM marketlerindeki bu yılın yumurta fiyatları için;

  • BİM Bili Bili 10’lu yumurta 29.50 TL
  • BİM Bili Bili 15’li yumurta 32.50 TL
  • BİM Bili Bili 30’lu yumurta 54.50 TL olarak belirlenmiştir.

BİM 30’lu Yumurta Fiyatı 2022 

BİM marketlerinde satışa sunulan ürünlerden hem avantajlı hem de uygun fiyatlı olmasıyla vatandaşların sürekli karşısına çıkan ürünler arasında BİM 30’lu yumurta ürünleri çıkmaktadır.

Bu noktada 30’lu yumurtaları satın alan aileler, ortalama bir ay boyunca yumurta sıkıntısı çekmeden kek ve böreklerini kolayca pişirebilmekte ve sabah kahvaltılarda keyif yapabilmektedir. Bu nedenle

  • Türkiye genelindeki BİM marketlerinde en fazla satışa sunulan 30’lu Bili Bili yumurta için güncel olarak 54.50 lira belirlenmiştir. 

BİM 15’li Yumurta Fiyatı 2022 

BİM marketlerinde daha çok kısa vadeli olarak satın alınan ve 30’lu yumurtaların alternatifi olarak bilinen 15’li yumurtalar, 30’lu yumurtalarla aralarında fiyat farkı olsa da milyonlarca vatandaş tarafından tercih edilmeye devam edilmektedir. Bu nedenle BİM marketlerinde her gün binlerce 15’li yumurta ürünü, alıcılarıyla buluşmaktadır. Bu noktada milyonlarca kişi için satışa çıkan;

  • Bili Bili 15’li yumurta fiyatı 2022 yılı itibarıyla 29.50 Lira olarak belirlenmiştir.

BİM Yumurta Hangi Boy?

Şimdilerde BİM Marketler Zinciri kapsamında satışa çıkan Bili Bili yumurtaların fiyatlarının yanı sıra büyüklükleri ve besin öğeleri de sıklıkla araştırılmaktadır. Bu noktada uzmanlar, Bili Bili yumurtalarının boyutunu ve besin değerlerini de gözler önüne sermiştir. 

BİM Marketler Zinciri kapsamında milyonlarca kişiye ulaşan Bili Bili yumurtaları toplamda 100 gram ve kalori olarak 140 kcal değere sahiptir.

Ayrıca yağ oranı olarak 9,69 değeri bulunmaktadır ve karbonhidrat olarak herhangi bir değeri bulunmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra Bili Bili yumurtalarında 13,13 gram protein olduğunu da belirtmekte yarar var.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap